#5 – Schneider Electric – Çevresel Sürdülebilirlik Uygulamaları | Gökçenur Uysal – Cemal Tosun

Çevresel Sürdürülebilirlik podcast kanalından herkese merhaba, ben Gökçe!

Artık günümüz iş dünyasında , ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik kavramı şirketler için olmazsa olmaz bir uygulama durumunda. Sürdürülebilirliğe odaklanan şirketler markalarına stratejik anlamda kurumsal bir değer katıyorlar ve rekabette ciddi avantajlar elde ediyorlar.

Biz de bugün sürdürülebilirlik konusundaki güçlü performanslarıyla Corporate Knights’ın 2005 yılından itibaren yayınlamaya başladığı “Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Şirketi” sıralamasında geçen yıl en üst sırada yer alan, şirket gelirinin %70’ini sürdürülebilir çözümlerden elde eden ve yatırımlarının %73’ünü sürdürülebilir çözümlere yönlendiren, ayrıca ırk ve cinsiyet çeşitliliği ile kaynak üretkenliği ve güvenliği gibi alanlarda da güçlü bir performans sergileyen Schneider Elektrik şirketinin çevresel sürdürülebilirlik uygulamalarını, şirketin Strateji ve Dijital Dönüşüm Direktörü Cemal Tosun ile konuştuk.

Keyifli dinlemeler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mail Listemize Kayıt Olun!

Yeni bölümlerle ilgili sürekli güncellemeler ve bildirimler almak için lütfen Bültenimize kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim!

© Podcast içerikleri ve web sitesinin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.