#6 – Abdi İbrahim – Çevresel Sürdülebilirlik Uygulamaları | Gökçenur Uysal – Megi Erpardo

Çevresel Sürdürülebilirlik podcast kanalından herkese merhaba, ben Gökçe!
Tüm milletlere yönelik ve kimseyi geride bırakmayacak şekilde düzenlenen 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden bir tanesini de ‘’Sağlıklı ve kaliteli yaşamı her yaşta güvence altına almak’’ oluşturuyor. Sağlıklı bir nüfusun; daha üretken, katılımcı ve ekonomik büyümeye daha fazla katkı sağlayacağı düşünüldüğünde, söz konusu hedefin desteklenmesinin ne kadar değerli olduğu ve özellikle iş dünyası için önemli getirilerinin olduğu tartışmasız.
Biz de bugün, dünyanın en büyük 100 ilaç şirketi arasında yer almayı başaran ilk Türk şirketi olan, aynı zamanda Türk İlaç sektörünün lideri durumunda bulunan, sektöre kazandırdığı büyük yeniliklerle ve katma değerle de her zaman adından söz ettirmeyi başaran, Türk ilaç sektörünün en önemli Ar-ge Merkezlerinden birisine sahip, Global pazarlarda, yükselen bir değer olmayı hızla sürdüren; Abdi İbrahim Şirketinin çevresel sürdürülebilirlik uygulamalarını, şirketin Kamu İlişkileri Müdürü Megi Erpardo ile konuştuk.

Keyifli Dinlemeler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mail Listemize Kayıt Olun!

Yeni bölümlerle ilgili sürekli güncellemeler ve bildirimler almak için lütfen Bültenimize kaydolun, sizi gelişmelerden haberdar edelim!

© Podcast içerikleri ve web sitesinin tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.